Aktualności

Top Fishing Elizówka Cup 2016 - SPINMAD na podium!

Top Fishing Elizówka Cup 2016 za nami! Konkretne, dwudniowe, drużynowe zawody spinningowe z łodzi oraz pierwsze w Polsce zawody spinningowe z kajaków. Mamy 3 miejsce!!!

W zawodach nie mogło zabraknąć naszego Teamu! Skyllą wystartowali Adam i Łukasz, a Rafał stanął do walki w kategorii kajakowej. Już w pierwszym dniu Łukasz wyholował największego szczupaka zawodów, który po pierwszej turze dawał naszej ekipie 6 miejsce.

Pierwszy dzień był szczególnie trudny ze względu na skrajnie niekorzystne warunki atmosferyczne, czyli krążącą wokół zbiornika burzę i kilkugodzinne ulewy, co doskonale odczuł Rafał, na którym deszcz nie pozostawił suchej nitki.

Kolejnego dnia wypłynęliśmy z nadzieją na poprawę wyniku. Jednak pierwsza połowa drugiej tury nie rozpieszczała ilością brań. Mimo to, udało się złowić kolejne ryby, które ostatecznie pozwoliły nam uplasować się na podium i zająć ostatecznie 3 miejsce!

Jaka szkoda, że Adam wypuścił obok siatki wymiarowego szczupaka, który zmieniłby obraz klasyfikacji końcowej. Tak, czy inaczej, jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu imprezy i świadomości, że nasze przynęty, a konkretnie Jigmaster 24g, Jigmaster 8g, King 12g i Uklejka 2,5g pozwoliły nam zająć wysokie, 3 miejsce!

Kategorię kajakową wygrał Piotr Wojnowski, który został nieoficjalnym Mistrzem Polski w spinningu z kajaków, a zaprzyjaźniony z naszą ekipą Tomasz Kurnik zajął w tej samej kategorii 3 miejsce, gratulujemy! Rafał przyznał z pokorą, że łowienie z łodzi wygląda zdecydowanie inaczej, jednak być może nadal będzie próbował odnaleźć się w nowej roli.

Tym razem Rafałowi zabrakło kilku centymetrów by stanąć na podium, ale klimat imprezy mimo deszczu był niepowtarzalny. Dziękujemy wszystkim tym, którzy trzymali kciuki, dziękujemy za ciepłe słowa i pozytywne smsy ;) Pozdrawiamy! :D