Aktualności

 

Rozpoczęcie sezonu w Czechach

Przeglądając zdjęcia, delikatnie zamykamy oczy, by choć w myślach, choć przez chwilę znów znaleźć się nad brzegiem tej fascynującej rzeki...

Wyprawa nad czeską Wełtawę to coś więcej niż wyprawa na ryby. To przede wszystkim niepowtarzalny klimat miejsca, do którego każdego roku wracam. Miejsca, od którego jestem uzależniony, nie tylko jako miłośnik pstrągowej włóczęgi, ale przede wszystkim jako człowiek pragnący choć przez chwilę poczuć dotyk przyrody i oddech wolności. 

Tym razem oprócz Genia, który także zakochał się przed laty w tym magicznym miejscu, zapoznałem z Wełtawą także Maćka i Adama, a wspólny wyjazd był okazją do integracji, wymiany wędkarskiego doświadczenia i przede wszystkim sprawdzenia potencjału naszych wirujących ogonków i cykad. 

Tegoroczna inauguracja sezonu w Czechach nie należała do łatwych. Mimo, iż woda była idealna i pogoda sprzyjała łowieniu, o ryby trzeba było się postarać. Mimo to, złowiliśmy wiele ryb, a wśród nich waleczne pstrągi tęczowe, pięknie ubarwione potokowce, klenie, jazie, okonie, szczupaki, a miłym akcentem stał się także lipień. 

Jednogłośnie stwierdzamy, że najlepszym wirującym ogonkiem na Wełtawie po raz kolejny okazał się Big 4g. To niesamowite, jak wielki potencjał ma ta miniaturowa przynęta! Bardzo zadowoleni byliśmy także z najmniejszej cykady w naszej ofercie - Ćma 2,5g rewelacyjnie prowokowała ryby wszelkiego gatunku. 

Za nami kilka dni intensywnego łowienia. Stojąc po pas w rwącej rzeki, wśród gór, lasów i budzącej się do życie przyrody, mieliśmy wiele czasu by przemyśleć ważne sprawy, by oczyścić myśli, oddać się czystej przyjemności łowienia, bez telefonów, internetu, radia… Tak! Tego było nam trzeba. 

Totalny relaks, dzięki któremu wróciliśmy jeszcze bardziej zmotywowani, bogatsi o nowe doświadczenia i pewni tego, że jako firma oferujemy Wam przynęty, które radzą sobie w każdych warunkach. Wabiki, które otwierają wodę bez względu na to, jak trudne warunki panują nad wodą. Przeglądając zdjęcia, delikatnie zamykamy oczy, by choć w myślach, choć przez chwilę znów znaleźć się nad brzegiem tej fascynującej rzeki.

KatalogSpinMad2021Pobierz katalog

Partnerzy

  • Miejscówka
  • Nasi przewodnicy

Gdzie kupić?

Nasze przynęty można kupić w wielu dobrych sklepach na terenie całego kraju

Znajdź sklep

Gdzie kupić?

Nasze przynęty można kupić w wielu dobrych sklepach na terenie całego kraju

Znajdź sklep
© 2021 SPINMAD. Wszelkie prawa zastrzezone.
Wykonanie: Strony internetowe