Aktualności

 

Water Arena Szczecin

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili Azoty Arenę podczas targów Water Arena i obiecujemy, że za rok także zawitamy do Szczecina! 

Okolice Szczecina to doskonałe miejsce na rozwijanie pasji wędkarskiej i żeglarskiej. O tym, jakim zainteresowaniem cieszą się w tym rejonie aktywności wodne przekonaliśmy się w miniony weekend podczas targów Water Arena! To była pierwsza edycja tej imprezy, która zaskoczyła nas wielkim zainteresowaniem zwiedzających.

Azoty Arena w Szczecinie gościła wielu mieszkańców miasta, ale też bardzo liczne grupy przyjezdnych pasjonatów sportów wodnych. Najbardziej cieszyło nas to, że rodzice przychodzili na targi razem ze swoimi pociechami, dzięki czemu młodzi adepci wypoczynku na świeżym powietrzu mogli poznać wodny świat i przy okazji zaszczepić się wędkarstwem. 

Jako firma, zostaliśmy zaproszeni na stoisko przygotowane przez sklep wędkarski ,,Sumik” z Polic, który przygotował dla gości Areny pełną ofertę wirujących ogonków Spinmad. Mimo dużej frekwencji, mieliśmy czas, by z każdym zamienić kilka zdań na temat naszych przynęt. To niesamowite uczucie, gdy przychodzicie do nas i opowiadacie nam swoje przygody z przynętami Spinmad w roli głównej. Jest nam też miło, że zwracaliście uwagę na sposób wykonania naszych przynęt, że pozytywnie odbieraliście dbałość o szczegóły naszych produktów. 

Każdy, kto odwiedził Azoty Arenę mógł zobaczyć jak prezentują się nasze przynęty w wodzie, zarówno w naszym pokazowym akwarium, jak i podczas pokazów w wielkim basenie, który był dodatkową atrakcją targów. Składamy serdeczne podziękowania Arturowi Leszczakowi, właścicielowi sklepu ,,Sumik” oraz wszystkim osobom, które przyczyniły się do tego, że jako firma czuliśmy się na targach w Szczecinie rewelacyjnie. 

Dziękujemy wszystkim zwiedzającym i obiecujemy, że za rok także zawitamy na targi Water Arena! 

KatalogSpinMad2021Pobierz katalog

Partnerzy

  • Miejscówka
  • Nasi przewodnicy

Gdzie kupić?

Nasze przynęty można kupić w wielu dobrych sklepach na terenie całego kraju

Znajdź sklep

Gdzie kupić?

Nasze przynęty można kupić w wielu dobrych sklepach na terenie całego kraju

Znajdź sklep
© 2021 SPINMAD. Wszelkie prawa zastrzezone.
Wykonanie: Strony internetowe