Aktualności

 

Rybomania 2016 Sosnowiec

Historyczna, bo pierwsza edycja targów wędkarskich Rybomania 2016 w Sosnowcu jest już za nami!

W drodze na targi wszyscy zadawaliśmy sobie pytania… co czeka nas na miejscu? Jakim zainteresowaniem będą cieszyły się targi? Ilu ludzi będzie oglądało nasze pokazy w gigantycznym akwarium…? Jedno jest pewne. To była świetna impreza! 

Warto było przyjechać na Śląsk dla Was, dla wszystkich sympatyków przynęt Spinmad. Trzy dni spędzone w hali Expo Silesia podczas Rybomanii minęły jak jedna chwila. 

Godziny mijały podczas sympatycznych rozmów, niekiedy z początkującymi wędkarzami, innym razem z tymi nieco bardziej okraszonymi doświadczeniem. 

Wasze wypowiedzi dodawały nam energii, dzięki Wam nie mogliśmy się doczekać kolejnych pokazów w gigantycznym akwarium, a cierpliwość z jaką słuchaliście naszych wypowiedzi dotyczących przynęt, dodawała nam jeszcze więcej motywacji. 

Na stoisku spotkaliśmy wiele znanych twarzy, ludzi dzięki którym uśmiech pojawiał się na twarzy. Jedno wielkie wędkarskie święto, podczas którego panowała niepowtarzalna atmosfera. 

Wszystkim Wam serdecznie dziękujemy za przybycie! To dzięki Wam poczuliśmy wielką dawkę energii, która pozwoli nam konsekwentnie dążyć do celu i krok po kroku realizować nasze plany i założenia na sezon 2016. Dziękujemy!!!

KatalogSpinMad2023Pobierz katalog

Partnerzy

  • Miejscówka
  • Nasi przewodnicy

Gdzie kupić?

Nasze przynęty można kupić w wielu dobrych sklepach na terenie całego kraju

Znajdź sklep

Gdzie kupić?

Nasze przynęty można kupić w wielu dobrych sklepach na terenie całego kraju

Znajdź sklep
© 2023 SPINMAD. Wszelkie prawa zastrzezone.
Wykonanie: Strony internetowe