Aktualności

 

Miguel's fishing trip

Przynęty Spinmad sprawdzają się na całym świecie! Tym razem dotarły do Ameryki Południowej, gdzie skutecznie prowokowały piranie...

Nasz przyjaciel i kontrahent Miguel Sanz jest utalentowanym wędkarzem i przewodnikiem wędkarskim mieszkającym w Hiszpani. Miguel właśnie wrócił z wyprawy wędkarskiej do Ameryki Południowej.

Łowił w przepięknej rzece Rio Negro będącej największym lewym dopływem Amazonki. Przesłał nam kilka zdjęć z rybami złowionymi na przynęty Spinmad Jigmaster 24g. Jak widać wirujące ogonki Spinmad sprawdzają się na całym świecie! 

PEmotikon smileJigmaster 24g był atakowany głównie przez dużepiranie oraz trairę, tzw. dogfish. Miguel złowił podczas wyprawy wiele egzotycznych gatunków ryb, ale oprócz brań najpiękniejszym akcentem były przepiękne krajobrazy niekończącej się, dzikiej rzeki. Miguel jest przewodnikiem, który organizuje wyprawy wędkarskie w godnych uwagi cenach, dlatego zapraszamy do zapoznania się z jego stroną internetową:

http://www.aventurasdepesca.es/
Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat wyprawy do Brazylii, przekazujemy Wam maila do Miguela, który chętnie odpowie na Wasze pytania: aventurasdepesca@yahoo.es

KatalogSpinMad2023Pobierz katalog

Partnerzy

  • Miejscówka
  • Nasi przewodnicy

Gdzie kupić?

Nasze przynęty można kupić w wielu dobrych sklepach na terenie całego kraju

Znajdź sklep

Gdzie kupić?

Nasze przynęty można kupić w wielu dobrych sklepach na terenie całego kraju

Znajdź sklep
© 2023 SPINMAD. Wszelkie prawa zastrzezone.
Wykonanie: Strony internetowe