Aktualności

 

Rybomania 2016 Poznań

Rybomania 2016 w Poznaniu przeszła już do historii! To była wyjątkowa edycja targów, a wszystko dzięki Wam. 

Dziękujemy, że tak licznie odwiedzaliście nasze stoisko, dziękujemy za miłe słowa, jakimi opisywaliście nasze przynęty. Cieszymy się, że tylu z Was regularnie łowi na wirujące ogonki i cykady SPINMAD, które wielokrotnie są dla Was wabikami numer jeden.

Dziękujemy za rozmowy w miłej atmosferze, za wymianę doświadczeń, poglądów. To właśnie dzięki Wam dokładamy wszelkich starań, by nasze produkty były wyjątkowe, by zaspokajały Wasze potrzeby, by sprawdzały się w każdych warunkach.

Dziękujemy za uśmiechy najmłodszych wędkarzy, dla których nasze przynęty stanowiły pomoc w stawianiu pierwszych kroków nad wodą. Wędkarzom, którzy odrzucają schematy i odnajdują w naszych przynętach potencjał, który pomaga im się rozwijać. 

Dziękujemy wszystkim przyjaciołom, kolegom, członkom naszego teamu, sympatykom naszej firmy, właścicielom sklepów wędkarskich i wszystkim, którzy przyczynili się do tego, by tegoroczna edycja Rybomanii w Poznaniu była dla nas wyjątkowa.

Każda godzina na naszym stoisku, wśród Was, dodawała nam energii do działania, napawała optymizmem na przyszłość. Dziękujemy za serdeczne opinie na temat naszych nowych kogutów, nowego wirującego ogonka Jigmaster 8g, który przyciągnął Waszą uwagę wśród tysięcy przynęt, jakie pojawiły się na targach.

Dziękujemy, że w skupieniu oglądaliście nasze pokazy w gigantycznym akwarium, w którym mieliście okazję zobaczyć pracę naszych przynęt. Mamy nadzieję, że w Sosnowcu będzie podobnie, że także zaszczycicie nas Waszą obecnością i wspólnie zbudujemy wspaniałą energię, której nie brakowało na naszym stoisku podczas minionej edycji Rybomanii. Dziękujemy!

KatalogSpinMad2023Pobierz katalog

Partnerzy

  • Miejscówka
  • Nasi przewodnicy

Gdzie kupić?

Nasze przynęty można kupić w wielu dobrych sklepach na terenie całego kraju

Znajdź sklep

Gdzie kupić?

Nasze przynęty można kupić w wielu dobrych sklepach na terenie całego kraju

Znajdź sklep
© 2023 SPINMAD. Wszelkie prawa zastrzezone.
Wykonanie: Strony internetowe