Aktualności

 

Sezon podlodowy 2016

Sezon podlodowy 2016 przeszedł już do historii, a po wyprawach wśród śniegu, mrozu i oślepiającego słońca pozostały już tylko wspomnienia... 

Wspomnienia na tyle miłe, że chętnie wracamy do nich myślami, analizujemy godziny spędzone nad przeręblem, podsumowujemy sukcesy i wyciągamy wnioski. Tegoroczna zima pozwoliła nacieszyć się tą specyficzną metodą łowienia.

Mieliśmy czas, by przez kilka tygodni odwiedzić wiele różnorodnych łowisk, przetestować nasze podlodowe cykady i błystki, a przede wszystkim nałowić się okoni, które były głównym celem naszych wypraw.

Oprócz garbusków, trafiały się przyłowy w postaci szczupaków, które dodawały adrenaliny podczas łowienia delikatnym zestawem, a po wypięciu przynęty bezzwłocznie wracały do wody.

Często łowiliśmy na zbiornikach bardzo obleganych przez wędkarzy, gdzie najlepszymi przynętami okazywały się nasze cykady podlodowe Nemo 3g i Skat 6g. Nieporównywalna z innymi podlodowymi przynętami, bardzo realistyczna praca pozwalała nam osiągać efekty nawet, gdy ryby nie chciały reagować na inne wabiki.

Stawaliśmy także na tafli łowisk, na których wydawać by się mogło, nikt wcześniej nie przetarł szlaku swoim wiertłem. Cóż za uczucie, stać na środku akwenu, rozglądać się w około i dostrzegać w oddali tylko udekorowane śniegiem korony drzew.

Wędkarstwo zimowe ma niepowtarzalny klimat i choć stanowi tylko krótki epizod względem całego roku, jest elementem, bez którego sezon wędkarski nigdy nie będzie w stu procentach pełen. Mimo, że od ostatniej wyprawy minął niespełna tydzień, już teraz nie możemy się doczekać kolejnej przygody, kiedy to oprzemy na ramieniu naostrzone wiertło, weźmiemy do ręki miniaturową wędeczkę, garść naszych przynęt i ruszymy przez gładką powierzchnię pokrytego lodem zbiornika… 

 

KatalogSpinMad2023Pobierz katalog

Partnerzy

  • Miejscówka
  • Nasi przewodnicy

Gdzie kupić?

Nasze przynęty można kupić w wielu dobrych sklepach na terenie całego kraju

Znajdź sklep

Gdzie kupić?

Nasze przynęty można kupić w wielu dobrych sklepach na terenie całego kraju

Znajdź sklep
© 2023 SPINMAD. Wszelkie prawa zastrzezone.
Wykonanie: Strony internetowe