Aktualności

 

W mieście

Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego Street Fishing jest tak popularny? Każda firma produkuje akcesoria do tego stylu łowienia. Dlaczego? 

Jest wiele interesujących odpowiedzi na to pytanie. Przede wszystkim, ludzie nie mają wystarczająco dużo czasu, żeby gdzieś wyjechać. Spędzają w mieście dzień po dniu. Na każdym kroku słychać narzekanie na temat pracy i wszystkiego, co nas otacza. Ale w każdym dużym mieście i w wielu mniejszych, można znaleźć zbiornik wodny. To dobry powód, aby wybrać się na spacer z wędką. Jeśli masz 3 godziny, możesz wykorzystać ten czas nad wodą. Jeśli masz 2 godziny, możesz zrobić to samo. To proste.

Ludzie lubią Street Fishing, ponieważ ten styl wędkowania pozwala oszczędzić czas. Nie musisz iść daleko, aby łowić ryby. Powinieneś zmienić swoje myślenie o wędkowaniu i zacząć myśleć, że liczy się przede wszystkim czas spędzony nad wodą, kiedy to możemy się zrelaksować. Nie jest ważne jak duża będzie ryba, którą złowisz. Ważna jest przede wszystkim dobra atmosfera, więc zabierz ze sobą swojego najlepszego przyjaciela i wybierz się na ryby.

Nie potrzebujesz dużego sprzętu. Tylko jedna wędka, jeden kołowrotek, butelka wody i małe pudełko z przynętami Spinmad. To wszystko sprawi, że będziesz szczęśliwy. Spróbuj.

KatalogSpinMad2021Pobierz katalog

Partnerzy

  • Miejscówka
  • Nasi przewodnicy

Gdzie kupić?

Nasze przynęty można kupić w wielu dobrych sklepach na terenie całego kraju

Znajdź sklep

Gdzie kupić?

Nasze przynęty można kupić w wielu dobrych sklepach na terenie całego kraju

Znajdź sklep
© 2021 SPINMAD. Wszelkie prawa zastrzezone.
Wykonanie: Strony internetowe