Aktualności

 

Twitching

Woblery wibrujące IMPULSE PRO zostały zaprojektowane z myślą o twitchingu. Sprawdź jak odnajdują się w tej technice. 

Twitching to chyba jedna z z najbardziej popularnych metod połowu pstrągów na całym świecie. Podążając za rozwijającym się trendem, postanowiliśmy zaprojektować przynętę idealnie wpisującą się w charakter takiego łowienia. Bez wątpienia jest nią wobler wibrujący MPULSE PRO.

Twitching polega na podszarpywaniu przynęty i wykonywanie w wodzie mniejszych lub większych, regularnych, bądź mniej regularnych skoków, podczas których brzuszek przynęty błyska na boki, tworząc w wodzie wabiące refleksy świetlne, które przyciągają ryby i prowokują je do ataku. Skoki wykonuje się zazwyczaj uniesionym ku górze wędziskiem. Po każdej serii skoków robi się krótką pauzę, by przynęta mogła delikatnie opaść do dna i czekać na kolejną serię podbić. 

Metaliczne farby wykorzystane do malowania woblerów IMPULSE PRO nadają przynętom efektownego wyglądu, a w wodzie pięknie odbijają światło i są dla ryb bardzo widoczne. Dodatkowo, wiernie odwzorowane detale ryb, ułatwiają wędkarzom przechytrzenie nawet ostrożnych pstrągów. Atutem przynęt IMPULSE PRO jest występowanie dwóch otworów mocujących, dzieki którym można nieznacznie zmieniać charakter pracy podszarpywanej przynęty. Sekretem skuteczności są też ostre kotwice VMC. W sytuacji, gdy ryby biorą delikatnie, lub nie zawsze trafiają idealnie w przynętę, ważne jest, by choć jeden z grotów kotwicy pewnie trzymał rybę i pozwolił na bezpieczne doprowadzenie jej do podbieraka. 

KatalogSpinMad2021Pobierz katalog

Partnerzy

  • Miejscówka
  • Nasi przewodnicy

Gdzie kupić?

Nasze przynęty można kupić w wielu dobrych sklepach na terenie całego kraju

Znajdź sklep

Gdzie kupić?

Nasze przynęty można kupić w wielu dobrych sklepach na terenie całego kraju

Znajdź sklep
© 2021 SPINMAD. Wszelkie prawa zastrzezone.
Wykonanie: Strony internetowe