Aktualności

 

Kleń wkry 2019

W tegorocznej edycji ogólnopolskich zawodów spinningowych wzięło udział aż 200 zawodników! 

W sobotę, tuż przed Świętami, odbyły się ogólnopolskie zawody spinningowe Kleń Wkry 2019, w których wystartowało aż 200 zawodników! Impreza była zorganizowana na bardzo wysokim poziomie. Uczestnicy delektowali się piękną pogodą i łowili ryby, które mimo porannych przymrozków były dość aktywne. 

Oprócz tytułowych kleni, które podczas zawodów były najlepiej punktowane, można było zgłaszać jazie i okonie. Zawodnicy zanotowali też wiele podnoszących adrenalinę przyłowów. Zdarzały się wymiarowe bolenie, agresywne leszcze i szczupaki, z których największy miał blisko 80 cm. Nagrodę za ciekawy przyłów otrzymał łowca lina, który ze smakiem zaatakował spinningową przynętę i nagrodził wędkarza pięknym holem.

Firma SpinMad od samego początku wspiera zawody Kleń Wkry i jak co roku przygotowała pakiety przynęt dla najlepszych zawodników imprezy i dla tych, którym sprzyjało szczęście podczas losowania.

Wszystkim uczestnikom zawodów dziękujemy za sportową rywalizację przebiegającą zgodnie z zasadami FAIR PLAY, a najepszym zawodnikom gratulujemy wyników. Do zobaczenia na kolejnej edycji! 

KatalogSpinMad2021Pobierz katalog

Partnerzy

  • Miejscówka
  • Nasi przewodnicy

Gdzie kupić?

Nasze przynęty można kupić w wielu dobrych sklepach na terenie całego kraju

Znajdź sklep

Gdzie kupić?

Nasze przynęty można kupić w wielu dobrych sklepach na terenie całego kraju

Znajdź sklep
© 2021 SPINMAD. Wszelkie prawa zastrzezone.
Wykonanie: Strony internetowe