Aktualności

 

Nowy wirujący ogonek!

Podczas targów Rybomania 2016 odbędzie się premiera najnowszej przynęty Spinmad! Poznacie wirujący ogonek, który wyznacza standardy nowoczesnego wędkarstwa...

Z dumą przedstawiamy najbardziej wszechstronną przynętę na rynku wędkarskim. Wirujący ogonek, który wyznacza standardy nowoczesnego wędkarstwa. Przynętę starannie projektowaną, testowaną i dopracowaną do perfekcji. Wabik, który otwiera przed wędkarzami nowe możliwości. Taki właśnie jest Jigmaster 8g – najmłodszy model kultowej serii wirujących ogonków Spinmad Jigmaster. Odpowiednio dobrany kształt i waga przynęty wpływają na jej uniwersalność. Stosunkowo wolny opad, dobrze wyczuwalna praca i zastosowanie potrójnej kotwiczki to jej cechy przewodnie, które w szczególności spodobają się łowcom okoni, szczupaków i pstrągów. Subtelny, unikatowy design i sprawdzona kolorystyka przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym wędkarzom, dla których najważniejsza jest skuteczność, trwałość i niezawodność w każdych warunkach. 

Modelowym łowiskiem dla przynęty Spinmad Jigmaster 8g są płytkie rzeki z silnym uciągiem, głębsze rzeczne odcinki z wolniejszym nurtem oraz jeziora i zbiorniki zaporowe o głębokości od 0,5 m do aż 6 m. W łowiskach z wodą stojącą najlepszą techniką prowadzenia jest jigowanie. Wolny opad połączony z agresywnymi podbiciami na wzór jerkowania z pewnością wyzwolą w rybach agresję, która nie pozwoli im przepłynąć obok przynęty obojętnie. Nowy Jigmaster to także rewelacyjna propozycja na rzekę! Wystarczy poprowadzić go wachlarzem, przytrzymując w interesujących miejscach, by wzbudzić uwagę zamieszkujących łowisko pstrągów. Ta lekka, a jednocześnie lotna przynęta sprawdzi się także na płyciznach pokrytych pasmem roślinności, gdyż dzięki odpowiedniej konstrukcji bardzo dobrze reaguje na operowanie wędziskiem.

KatalogSpinMad2023Pobierz katalog

Partnerzy

  • Miejscówka
  • Nasi przewodnicy

Gdzie kupić?

Nasze przynęty można kupić w wielu dobrych sklepach na terenie całego kraju

Znajdź sklep

Gdzie kupić?

Nasze przynęty można kupić w wielu dobrych sklepach na terenie całego kraju

Znajdź sklep
© 2023 SPINMAD. Wszelkie prawa zastrzezone.
Wykonanie: Strony internetowe