Aktualności

 

Gościnnie na czeskim zbiorniku Slapy

W sobotę mieliśmy przyjemność spotkać się z naszym przedstawicielem w Czechach – Frantisek Caha podczas zawodów LODNI LIGA CR na zbiorniku Slapy niedaleko Pragi! 

Był to nasz pierwszy kontakt z tym zbiornikiem i byliśmy podekscytowani, że mogliśmy tam łowić. W końcu nowe łowisko to nowe możliwości i kolejne doświadczenia! Podczas zawodów można było zgłosić tylko jedną, największą rybę z każdego z punktowanych gatunków. 

Złowiliśmy 3 sandacze na koguty SpinMad i okonia powyżej 30 cm, który zaatakował wirujący ogonek Jigmaster 12g , co pozwoliło nam zająć 5 miejsce w końcowej klasyfikacji zawodów! 

Byliśmy zadowoleni, że udało nam się złowić kilka ryb w nowej wodzie i zająć przy tym dobry wynik w zawodach! Co więcej, mieliśmy możliwość rozmowy z Frantiskiem i innymi wędkarzami z Czech. 

Podsumowując zawody, jesteśmy pod wrażeniem organizacji i atmosfery między zawodnikami. Serdecznie dziękujemy Frantiszkowi za zaproszenie! Chętnie odwiedzimy Czechy ponownie przy okazji tych zawodów, jeśli tylko będzie taka możliwość!

KatalogSpinMad2021Pobierz katalog

Partnerzy

  • Miejscówka
  • Nasi przewodnicy

Gdzie kupić?

Nasze przynęty można kupić w wielu dobrych sklepach na terenie całego kraju

Znajdź sklep

Gdzie kupić?

Nasze przynęty można kupić w wielu dobrych sklepach na terenie całego kraju

Znajdź sklep
© 2021 SPINMAD. Wszelkie prawa zastrzezone.
Wykonanie: Strony internetowe