Aktualności

 

Open Street Amsterdam (największy szczupak)

Rafał Mleczak złowił największego szczupaka zawodów Open Street Amsterdam! Niesamowita historia! Musimy Wam o tym opowiedzieć! 

Gdy Rafał dotarł w swoje szczęśliwe miejsce łowił na wirujący ogonek SpinMad Wir 10g w kolorze ,,natural perch”. Nagle poczuł mocne uderzenie i zaciął dużą rybę. Był bardzo podekscytowany, jednak parę sekund później ryba odcięła fluorocarbon o średnicy 0,35 mm! 

Rafał był wściekły, że nie zastosował wolframowego przyponu, sugerując się niewielką ilością szczupaków w łowisku i pozorną wytrzymałością tej przeźroczystej linki. To było straszne… Dziesięć minut później, złowił fajnego okonia powyżej 30 cm na przynętę SpinMad Jigmaster 8g, jednak ten nie dał mu radości. Rafał wciąż myślał o straconej rybie…

Około 30 minut później zmienił przynętę na wirujący ogonek Jigmaster 24g. W pierwszym rzucie poczuł wyraźne branie! Niewiarygodne! Po raz kolejny walczył z dużym szczupakiem, ale tym razem był spokojny, ponieważ zastosował wolframowy przypon. Doszliśmy do miejsca, w którym można było podebrać rybę. Po kilku minutach mieliśmy ją na brzegu!

Nie mogliśmy w to uwierzyć… W paszczy tego pięknego szczupaka znajdowały się dwie przynęty SpinMad! Nieprawdopodobne! Szczupak zaatakował drugą przynętę SpinMad, mimo iż pierwsza tkwiła w jego paszczy! Niesamowita historia! Rafał był bardzo podekscytowany i szczęśliwy! Odzyskał rybę i szczęśliwą przynętę… 

Z pewnością zapamięta to do końca życia! W ten sposób została złowiona największa ryba zawodów Open Street Amsterdam ’17!

KatalogSpinMad2021Pobierz katalog

Partnerzy

  • Miejscówka
  • Nasi przewodnicy

Gdzie kupić?

Nasze przynęty można kupić w wielu dobrych sklepach na terenie całego kraju

Znajdź sklep

Gdzie kupić?

Nasze przynęty można kupić w wielu dobrych sklepach na terenie całego kraju

Znajdź sklep
© 2021 SPINMAD. Wszelkie prawa zastrzezone.
Wykonanie: Strony internetowe