Aktualności

 

Open Street Amsterdam (zawody)

Emocje, adrenalina I świetna zabawa! Tymi słowami możemy opisać niesamowite zawody Open Street Amsterdam ’17. 

W tej edycji tych niesamowitych zawodów wzięło udział 120 europejskich wędkarzy! W powietrzu unosił się wysoki poziom nowoczesnego wędkarstwa. Spotkaliśmy wielu doświadczonych w dziedzinie Street Fishing zawodników! To było wspaniałe uczucie… Każdy z nich wiedział co jest najważniejsze w tego typu zawodach. Każdy był odpowiednio przygotowany i czuł się swobodnie w tym modelu wędkarstwa. 

Zawody rozpoczęły się o 9:00. Na początku staraliśmy się złowić po trzy punktowane okonie. Używaliśmy sprawdzonych przynęt SpinMad więc szybko udało nam się złowić pierwsze trzy ryby.

Największego okonia naszej drużyny, mierzącego blisko 40 cm złowił Rafał na przynętę SpinMad Jigmaster 12g!  Później szukaliśmy większych ryb.

Rafał od początku zawodów wierzył w złowienie dużego szczupaka i miał rację! Dwie godziny przed końcem zawodów, duży szczupak zaatakował przynętę SpinMad Jigmaster 24g zaczepioną do agrafki Rafała! 

To była niesamowita historia, którą mamy zamiar przedstawić Wam w kolejnym poście. Byliśmy bardzo szczęśliwi w tamtym momencie, jednak nie przewidywaliśmy, że Rafał złowił największą rybę zawodów! To było niesamowite uczucie!

Byliśmy bardzo szczęśliwi, że przynęty SpinMad po raz kolejny okazały się skuteczne i dały nam kilka fajnych ryb. Podczas zawodów Rafał złowił pięć ryb na cztery modele wirujących ogonków SpinMad! Wspaniale! 

Pragniemy podziękować wszystkim uczestnikom za udział w zawodach… Łowienie wśród Was było dla nas przyjemnością! Pragniemy też pogratulować organizatorom i sponsorom, którzy wsparli OSA. Jesteście wspaniali! 

KatalogSpinMad2021Pobierz katalog

Partnerzy

  • Miejscówka
  • Nasi przewodnicy

Gdzie kupić?

Nasze przynęty można kupić w wielu dobrych sklepach na terenie całego kraju

Znajdź sklep

Gdzie kupić?

Nasze przynęty można kupić w wielu dobrych sklepach na terenie całego kraju

Znajdź sklep
© 2021 SPINMAD. Wszelkie prawa zastrzezone.
Wykonanie: Strony internetowe