Aktualności

 

VII Spinningowe Zawody Wędkarskie w Lubniewicach

W miniony weekend po raz kolejny spotkaliśmy się w Lubniewicach! Tym razem podczas VII edycji Spinningowych Zawodów Wędkarskich z Łodzi o Puchar Burmistrza Lubniewic. 

W sobotni poranek piękna pogoda przywitała zawodników nad brzegiem Jeziora Lubiąż słynącego z wielkich okoni, sandaczy i szczupaków. 

Już podczas pierwszej, popołudniowej tury było wiadomo, że tegoroczna edycja zawodów nie będzie rekordową pod względem ilości zgłaszanych do miary drapieżników, jednak ze względu na bogactwo wody, nawet w dniach słabej aktywności ryb zawodnikom udało się złowić okazy. Na największą uwagę zasługują dwa, złowione podczas niedzielnej tury sandacze, okoń powyżej 40 cm oraz szczupak o długości aż 95 cm! 

Drugiego dnia, zawodnicy wystartowali kwadrans po 9, by piętnaście minut później rozpocząć łowienie w wytypowanych miejscach. Niedziela także nie rozpieszczała ilością łowionych ryb, ale gdzieniegdzie widać było powiewające na wietrze żółte chorągiewki będące sygnałem złowienia ryby przez zawodnika. 

Po zakończeniu zawodów, nadeszła pora na podsumowanie wyników, nagrodzenie zwycięzców oraz konkurs z nagrodami, na który czekali wszyscy uczestnicy. Ilość nagród, jaką przekazali sponsorzy oraz ich wartość była po prostu nie do opisania! 

Serdecznie gratulujemy pierwszej trójce zawodów, łowcy największej ryby oraz wszystkim zawodnikom, którzy wzięli udział w tegorocznej edycji zawodów. Gratulujemy także Rafałowi, który w dniu swoich urodzin zajął pierwsze miejsce w kategorii gości i sponsorów. 

Dziękujemy wszystkim sponsorom, którzy tak jak firma SpinMad, dołożyli cegiełkę do nagród, by po raz kolejny wywoływać uśmiechy na twarzach zawodników. Podziękowania należą się także właścicielowi ośrodka Zielony Cypel oraz całej załodze gminy Lubniewice, pomagającej w realizacji zawodów z panią Aleksandrą Górecką na czele oraz sędziom, którzy sprawnie mierzyli złowione ryby i dbali o ich bezpieczny powrót do jeziora. 

Tradycyjnie, już po raz kolejny, dziękujemy burmistrzowi Lubniewic Tomaszowi Jaskule za zaproszenie w to magiczne miejsce. Do zobaczenia za rok! 

KatalogSpinMad2021Pobierz katalog

Partnerzy

  • Miejscówka
  • Nasi przewodnicy

Gdzie kupić?

Nasze przynęty można kupić w wielu dobrych sklepach na terenie całego kraju

Znajdź sklep

Gdzie kupić?

Nasze przynęty można kupić w wielu dobrych sklepach na terenie całego kraju

Znajdź sklep
© 2021 SPINMAD. Wszelkie prawa zastrzezone.
Wykonanie: Strony internetowe