Aktualności

 

Efttex 2017 Budapeszt

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi przynętami, interesujące rozmowy i poświęcony czas...

Targi wędkarskie Efttex to największa branżowa impreza wędkarska w Europie, podczas której głównym założeniem firm jest przedstawienie marki, oferty handlowej, promowanie nowości oraz pozyskiwanie odbiorców w wielu krajach Europy i nie tylko.

Udział w tegorocznej edycji targów Efttex był dla nas nowym doświadczeniem, a jednocześnie zwieńczeniem pewnego etapu rozwoju firmy, która na rynku wędkarskim funkcjonuje już blisko 10 lat. Firma SpinMad od lat współpracuje z wieloma krajami Europy, utrzymując lojalną relację z topowymi w danych krajach dystrybutorami.

Udział w targach organizowanych w Budapeszcie był dla nas okazją do pielęgnowania kontaktów z dystrybutorami oraz sklepami, które znają już nasze produkty. Co więcej, była to znakomita okazja do tego, aby przedstawić naszą ofertę tym, którzy nie mieli wcześniej styczności z naszą marką.

Przynęty SpinMad cieszyły się dużym zainteresowaniem zwiedzających, którzy szczególnie podkreślali ich wysoką jakość, oryginalność i płynność pracy w wodzie oraz ręczną technologię wytwarzania i malowania każdej przynęty.

Duże znaczenie podczas przedstawiania naszych produktów miało ich polskie pochodzenie. Według wielu naszych kontrahentów, Polska to bardzo wymagający, szybko się rozwijający rynek wędkarski, a to wszystko dzięki zasługom świetnych wędkarzy, mających silnie rozwiniętą świadomość nowoczesnego spinningu.

Udział w  targach Efttex to doskonała okazja do przedstawienia oraz promowania nowości. Każdego roku organizowany jest konkurs na najlepszy nowy produkt w kilku odmiennych kategoriach. W tegorocznej edycji targów zaznaczyliśmy swój udział zgłaszając do konkursu najnowsze przynęty Crazy Bug 6g, reprezentujące kategorię przynęt twardych, czyli najbardziej prestiżową i największą grupę konkursową.

Laureatów poszczególnych kategorii wybierali podczas trwania targów przedstawiciele prasy. Co prawda, nie udało się nam zdobyć głównej nagrody, ale czuliśmy wielką satysfakcję mogąc uczestniczyć w tym jakże prestiżowym konkursie, startując z największymi producentami przynęt na świecie.

Zaprezentowanie naszej przynęty w konkursie przyczyniło się do wzrostu zainteresowania marką SpinMad oraz modelami Crazy Bug imitującymi naturalne pożywienie wielu gatunków ryb.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy gościli na naszym stoisku podczas tegorocznej edycji targów Efttex. Dziękujemy za zainteresowanie naszymi przynętami, interesujące rozmowy i poświęcony czas.

KatalogSpinMad2021Pobierz katalog

Partnerzy

  • Miejscówka
  • Nasi przewodnicy

Gdzie kupić?

Nasze przynęty można kupić w wielu dobrych sklepach na terenie całego kraju

Znajdź sklep

Gdzie kupić?

Nasze przynęty można kupić w wielu dobrych sklepach na terenie całego kraju

Znajdź sklep
© 2021 SPINMAD. Wszelkie prawa zastrzezone.
Wykonanie: Strony internetowe