Aktualności

 

Garmin Fishing Series 2017

Garmin Fishing Series to największa spinningowa impreza w Polsce! W tegorocznej edycji rywalizowały aż 134 drużyny, czyli aż 268 znakomitych wędkarzy z Polski i nie tylko!

Nad jezioro Dadaj przyjechaliśmy we wtorek, by przygotować się do zawodów poprzedzając je treningiem, podczas którego wytypowaliśmy wiele ciekawych miejsc oraz skuteczne przynęty. Po dwóch dniach pływania nadszedł czas wyciągania wniosków i opracowania strategii.

Na starcie zawodów, zameldowały się trzy drużyny SpinMad w składzie: Adam i Paweł Olędzki (SpinMad Fishing Team I), Rafał i Eugeniusz Mleczak (SpinMad Fishing Team II) oraz Łukasz Wawryniuk i Adam Ćwikowski (SpinMad Fishing Team III). Każdego dnia, uczestnicy łowili w innych sektorach (Garmin i Ryobi).

Garmin Fishing Series to zawody na najwyższym poziomie rywalizacji, dlatego jesteśmy szczęśliwi, że każda z naszych drużyn, zarówno podczas pierwszego, jak i drugiego dnia zawodów, zgłaszała ryby do pomiarów sędziowskich. Tym bardziej, że zdecydowaną większość ryb, za które otrzymaliśmy punkty, złowiliśmy na wirujące ogonki SpinMad.

Po dwóch dniach sportowej rywalizacji, bez chwili wytchnienia, z motywacją do ostatniego rzutu, zakończyliśmy zawody. Nie było łatwo, podczas zawodów panowała ogromna presja, a mimo to, trzeba było złowić naprawdę sporo ryb, by znaleźć się w czołówce. Najlepszą z naszych drużyn okazała się ekipa SpinMad Fishing Team II, której podczas dwóch dni udało się zgłosić 3 szczupaki o łącznej długości 178 cm oraz okonia o długości 34 cm.

Rafał i Geniu zakwalifikowali się także do niedzielnych zawodów Team Boat Master, w których godnie reprezentowali firmę SpinMad rywalizując wśród najlepszych wędkarzy tegorocznej edycji GFS, łowców największych ryb oraz znanych i lubianych osobistości wędkarskich. Podczas niedzielnych zmagań, ekipa SpinMad Fishing Team II złowiła dwa szczupaki 51 cm i 60 cm oraz trzy okonie o łącznej długości 98 cm! Pięć ryb, złowionych podczas 7-mio godzinnej tury pozwoliło zająć chłopakom wysokie 6 miejsce w końcowej klasyfikacji zawodów, a garbus 42,3 cm złowiony przez Rafała okazał się największym okoniem Team Boat Master!

Za nami 6 dni łowienia nad przepięknym jeziorem Dadaj, łowienia konsekwentnego, w upalnej pogodzie, wśród doskonałych spinningistów. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że po raz kolejny mogliśmy wziąć udział w zawodach organizowanych przez firmę Garmin, to naprawdę niesamowite wydarzenie. Niedawno wróciliśmy do domów, więc czas odpocząć i nabrać sił na kolejną przygodę… 

KatalogSpinMad2021Pobierz katalog

Partnerzy

  • Miejscówka
  • Nasi przewodnicy

Gdzie kupić?

Nasze przynęty można kupić w wielu dobrych sklepach na terenie całego kraju

Znajdź sklep

Gdzie kupić?

Nasze przynęty można kupić w wielu dobrych sklepach na terenie całego kraju

Znajdź sklep
© 2021 SPINMAD. Wszelkie prawa zastrzezone.
Wykonanie: Strony internetowe